m

Proces spolupráce

KOMUNIKACE

Je základním klíčovým prvkem k dorozumění. Proto je pro mne důležité, abychom si hned ze začátku ujasnili všechny Vaše představy, plány, návrhy, záměr a očekávání. Zkrátka vše, co bude třeba k tomu, abych Vaši myšlenku co nejlépe ztvárnila do grafické podoby.

PLÁN

Po obdržení Vašeho zadání Vás budu v co nejbližší době kontaktovat. Pokud bude třeba, vyžádám si doplňující informace. Navrhnu plán spolupráce, časový harmonogram, a stanovím předběžnou cenovou kalkulaci. Ke každému projektu přistupuji individuálně.

DESIGN

V průběhu fáze návrhu s klientem vždy komunikuji. Zasílám předběžné koncepty, abych se ujistila, že jdeme správnou cestou, a projekt splňuje očekávání a představu. Dávám dostatek prostoru pro kritiku a návrhy změn, zároveň ale ctím základní pravidla grafického designu.

SPOKOJENOST

Zakázka je pro mne hotová až ve chvíli, kdy je zákazník s designem spokojen. Po schválení finálního návrhu zákazníkem připravuji data pro tiskárnu. V případě zájmu zajistím i samotný tisk dle možností. Pokud budete cokoliv dalšího potřebovat, jsem tu nadále pro Vás!

h

Get to know design

Velit antiopam posidonium quo eu. Vix suas semper te, stet adipisci ea pri. Ipsum primis aliquid pro et, magna assum graeci id cum, te eum numquam comprehensam. Mutat nemore abhorreant at his. Novum paulo tollit ea duo, ius option pertinax eu.

New age drawing

In usu suscipit consulatu, iudico copiosae pri ea. Ei aeque oportere periculis qui, graece doctus animal id ius. Sit erroribus torquatos at, id mutat eruditi salutatus pri, duo ne ceteros neglegentur mediocritatem. Alii nibh dicunt in eos, ea mei nobis quaerendum.

h
m
This is Marée, a colorful new portfolio for presenting your work. If you’re a modern illustrator or a designer, we made Marée for you.